Sitemizin altyapısını güçlendirme sürecine girmiş bulunmaktayız. Bu süreçte, size daha iyi hizmet verebilmek adına, çalışmayan videoları ve sorunlu altyazıları, videonun üzerinde bulunan "HATA BİLDİR" butonundan bize bildirmeniz önemle rica olunur. İyi seyirler.

The Split

Split, Londra'nın hızlı ve duygusal yüklü boşanma devresinin merkezindeki kadın avukatlardan oluşan bir aile olan Defoes'in objektifi aracılığıyla modern evliliğin ve boşanma mirasının otantik, katmanlı ve esprili bir keşfidir. Değerli boşanma avukatı Hannah (Nicola Walker), aile şirketinden annesi Ruth (Deborah Findlay),bizzat ve son derece profesyonel bir şekilde, terfisini reddettiğinde ayrılır. Büyük anlaşmalar, ilişki kavgalarıyla dolu ve skandal işlerle gemisini yürüten Hannah; eski sevgilisi Christie(Barry Atsma)nın yanında rakip firmaya demir atar. Ruth ve düşüncesiz kızkardeşi Nina (Annabel Scholey) Goldie'nin (Meera Syal)… Daha Fazla...
İzlenme
Sezon
Bölüm İsmi

Yorumlar (1)

Tüm Yorumlar

  • ezokali Kayıtlı Üye
    Bu dizi yüksek sosyoekonomik seviyeden akıllı Londralı avukatlar ve ilişkiler üzerine bol bol refleksiyon içermektedir. İngiliz yapımlarında karakterler çok güzel geliştiriliyor genellikle, bu dizide de öyle ve oyunculuklar da çok çok iyi. Good Wife'ı filan seviyorduysanız, bu da garanti.